IZGORELI U POŽARU: Vatra progutala rehabilitacioni centar, 4 stradalo
RUSKA policija privela je direktorku privatnog rehabilitacionog centra u Krasnojarsku, gde su četiri osobe poginule u požaru, saopštile su lokalne vlasti.
Boris Subašić
Zbog krivičnog dela izršenje radova ili pružanje usluga koje ne ispunjavaju sigurnosne standarde, a koje su iz nehata dovele do smrti dve ili više osoba, uhapšena je 45-godišnja žena, direktorka klinike Čisti Gorod, saopštila je pres služba, prenosi TASS.
Požar je buknuo u toku noći, a direktorka je uhašena.
"Kao rezultat požara, prema preliminarnim podacima Istražnog komiteta, šest osoba je povređeno, četiri je umrlo", saopštilo je Ministarstvo za vanredne situacije.
Prema preliminarnim podacima, neki od pacijenata bili su u klinici anonimno, a trenutno nije moguće utvrditi identitet poginulih zbog termičkih povreda bez sprovođenja genomskih pregleda, navodi se.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)