U DELU GDE ŽIVE POZNATI: Hari i Megan kupili kuću za 11 miliona funti
PRINC Hari i njegova supruga Megan Markl kupili su kuću u Santa Barbari u Kaliforniji vrednu 11 miliona funti, a koja ima devet spavaćih soba, sobu za igranje, mini pozorište, lift, teretanu i bazen.
Foto: EPA
Kuća se nalazi u delu Santa Barbare u kojoj žive poznati, poput Opre Vinfri, Arijane Grande, Džefa Bridžisa, Rob Loua i Elen Deženeris, prenosi Skaj njuz.
Osim glavne kuće, na imanju se nalazi i pomoćna kuća sa dve sobe i teniski teren, a kuću je u ime slavnog para kupila kompanija u vlasništvu para.
Portparol para saopštio je da su se oni krajem jula preselili u porodičnu kuću, ali i da se nadaju da će njihova privatnost biti poštovana.
Preporučujemo
TRAMP POHVALIO ORBANA, PA REKAO: Ne, nisam mu to obećao, ali je svakako tražio
09. 12. 2025. u 22:24
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)