SNIMAK IZ CRKVE U BEJRUTU: Tokom službe je sve počelo da se ruši, vitraž pao na sveštenika (VIDEO)
U PRESTONICI Libana, Bejrutu juče se dogodila stravična eksplozija, koja je ostavila katastrofalne posledice.
Foto: Printscreen
Poginulo je preko 100 ljudi, a povređeno je oko 4.000. Deo grada je potpuno razoren, spasioci tragaju za preživelima, a bolnice su prepune ranjenih.
Uskladištenih 2.750 tona amonijum nitrata eksplodiralo je u luci Bejruta, što je dovelo do katastrofe neviđenih razmera, prenose svetski mediji.
Snimci i fotografije povređenih ljudi i razorenog grada obišle su ceo svet, a na društvenim mrežama kruži i video koji je zabeležen u toku službe u hrišćanskoj crkvi u trenutku eksplozije.
Prvo se sve zatreslo, nestala je struja, a onda je sve krenulo da puca. Sveštenik koji je držao službu pokušao je da pobegne, ali je na njega pao deo vitraža.
U komentarima na Tviteru se može pročitati da je sveštenik na svu sreću dobro.
(Kurir)
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)