LANČANI SUDAR, KOLONA DUGA 8 KILOMETARA: Ima povređenih u teškom udesu kamiona i pet automobila (VIDEO)
TRI lica su povređena u lančanom sudaru u Sankt Peterburgu.
Foto: REN TV Telegram printskrin
Kamion sa poluprikolicom i pet automobila sudarili su se i stvorili saobraćajnu gužvu od 8 kilometara.
U nesreći su povređene tri lica: jedno od njih je hospitalizovano u teškom stanju, saopštila je policija Sankt Peterburga.
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Dete oboreno van pešačkog prelaza u Beogradu
05. 06. 2025. u 21:29
MAJKA PRONAŠLA MRTVOG SINA (21) KAD SE VRAĆALA SA POSLA: Tragedija kod Zrenjanina
05. 06. 2025. u 18:19
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)