BRITANSKA TV STANICA: Vašington ne želi ni da čuje o povratku Ukrajine na granice iz 2014. ili 2022. godine

Марија Стевановић
Marija Stevanović

11. 03. 2025. u 14:36

AMERIČKI zvaničnici ne žele ni da čuju o povratku Ukrajine na granice iz 2014. ili 2022. godine, objavio je Skaj njuz.

БРИТАНСКА ТВ СТАНИЦА: Вашингтон не жели ни да чује о повратку Украјине на границе из 2014. или 2022. године

Foto: EPA

"Američki zvaničnici su neformalno rekli da ne želi ni da čuju o nekakvih zahtevima Ukrajine za povratak na granice iz 2014. ili 2022. godine", navodi britanska TV stanica.

Podsetimo, u Džedi su u toku razgovori ukrajinske i američke delegacije.

(Sputnjik)

BONUS VIDEO:

SRBIJA, REGION, SVET: Gost podkasta Jelena Kiš I EP9

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.

26. 03. 2026. u 12:34

Komentari (0)

SASTANCI RUŠE ILI GRADE KOMPANIJU: Kako upravljanje konfliktima utiče na produktivnost tima