VELIKA BRITANIJA POD LEDOM? Meteorolozi upozoravaju - Evo kada stiže izuzetno hladno vreme, poslednji put bilo je i mrtvih
VELIKU Britaniju će, prema prognozi meteorologa, ovoga meseca pogoditi izuzetno hladno vreme.
Foto: Profimedia
Meteorolozi navode da se nagli pad temperature očekuje sledeće sedmice, kao i da će one u utorak biti od minus četiri stepena u ruralnim područjima Škotske, dok će maksimalne temperature biti između pet i osam stepeni, preneo je Independent.
Takođe prognoziraju snežne padavine u višim predelima.
Snažna zimska oluja pogodila je Britaniju u martu 2018. godine, kada je zbog obilnih snežnih padavina i niskih temperatura stradalo 17 ljudi.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
RUSI PIŠU: EU i Velika Britanija organizatori obojene revolucije u Srbiji
08. 03. 2025. u 07:36
MOGU LI BRITANIJA I EU VODITI RAT PROTIV RUSIJE BEZ SAD? Evo šta kažu brojke (VIDEO)
07. 03. 2025. u 17:11
NEVEROVATAN INCIDENT: Provalnik stradao od strujnog udara, 1.000 kuća ostalo bez struje
04. 03. 2025. u 23:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)