ANA PREMINULA DAN NAKON LIPOSUKCIJE: Žena operisana u privatnoj klinici, pa umrla

Novosti online

02. 11. 2024. u 17:59

U SANKT Peterburgu je 44-godišnja pacijentkinja umrla dan nakon što je podvrgnuta liposukciji.

АНА ПРЕМИНУЛА ДАН НАКОН ЛИПОСУКЦИЈЕ: Жена оперисана у приватној клиници, па умрла

Foto: Shutterstock/Ilustracija

Iza žene su ostali muž i dvoje dece. I sada istražitelji otkrivaju šta je izazvalo tragediju.

Prema izvoru REN TV-a , 44-godišnja Ana G. operisana je u privatnoj klinici u četvrtak, 31. oktobra . Prema preliminarnim informacijama, hirurške manipulacije su obavljene na prednjem trbušnom zidu.

Međutim, prema rečima izvora, u petak, 1. novembra oko 10.30, pacijentkinja je doživela iznenadni zastoj srca. Pokušali su da reanimiraju Anu, ali je u 11 sati konstatovana smrt.

Prema preliminarnim podacima, pacijentkinja je prethodnog dana podvrgnuta nizu neophodnih pretraga i nisu utvrđene nikakve kontraindikacije za hiruršku intervenciju.

Anin udovac Jurij rekao je u komentaru novinarima da ne zna zašto mu je supruga umrla. On je pojasnio da je testove po spisku sa klinike radila njegova supruga.

- Dan pre nego što je prošla sve testove, nije imala problema sa srcem. Nije bila kod kardiologa - kazao je on.

Prema njegovim rečima, koliko zna, ni njegova supruga nije imala alergije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DALJE RUKE OD GRENLANDA! GORI U EVROPI NAKON OTMICE MADURA: Očekuje se početak suđenja; Počinje lov na izdajnike - Izdato naređenje policiji

DALjE RUKE OD GRENLANDA! GORI U EVROPI NAKON OTMICE MADURA: Očekuje se početak suđenja; Počinje lov na izdajnike - Izdato naređenje policiji

SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.

05. 01. 2026. u 08:27 >> 18:21

Komentari (0)

DARKO LAZIĆ O NESREĆAMA, PORODICI, ŽIVOTU: Čekam suđenje - možda ja NE ZNAM da vozim