TELO DETETA (3) PRONAĐENO U DUNAVU: Nestanak prijavljen sinoć
TELO trogodišnjeg deteta, čiji nestanak je sinoć prijavljen rumunskoj policiji, izvučeno je jutros iz Dunava.
Foto: RRC
Kako pišu lokalni mediji, sinoć je policija dobila dojavu da je dete nestalo iz jedne radnje u Mahmudiji, nakon čega se krenulo u opsežnu potragu.
Strahovalo se da je dete upalo u reku, zbog čega su angažovani i ronioci, koji su jutros izvukli telo.
Nije poznato sa kim je dete bilo u prodavnici u trenutku nestanka.
Mediji prenose da je podignuta prijava za ubistvo iz nehata.
BONUS VIDEO:
"VIDEO SAM AVION, MAHAO PILOTU": Ispovest čoveka kraj čije njive se srušila letelica u Batajnici
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TRUDNA GLUMICA MARIJA PETRONIJEVIĆ: Lepu vest saznala u teškom životnom trenutku
14. 08. 2023. u 07:45
RETROGRADNI MERKUR (OD 23. AVGUSTA): Četiri horoskopska znaka su na udaru
13. 08. 2023. u 22:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (1)