"ON JE MOTIVISAN DA SE NEŠTO OVDE DESI": Garibašvili kritikovao Zelenskog zbog mešanja u unutrašnje stvari Gruzije
PREMIJER Gruzije Irakli Garibašvili osvrnuo se na podršku Volodimira Zelenskog protestima u ovoj zemlji i rekao da snažno negoduje zbog takvog ponašanja.
Foto AP
Garibašvili je u programu gruzijskog kanala IMEDI izjavio da se ukrajinski političari direktno mešaju u unutrašnje stvari Gruzije.
- Pomenuli ste apel Zelenskog. Kada čovek u ratnom stanju nađe vremena da prokomentariše aktivnosti koje ovde sprovodi nekoliko hiljada ljudi, to je direktan dokaz da je motivisan da se ovde nešto desi, neke promene - rekao je premijer Gruzije.
Nije štedeo kritike na račun drugih ukrajinskih političara i analitičara.
- Kličko, Fejgin i još neki opskurni ljudi komentarisali su proteste u javnosti. Izašli su i Arahami i neki nesrećni gubitnici koji kažu da su potrebne promene, državni udar. Ovo je direktno mešanje u unutrašnje stvari Gruzije - rekao je Garibašvili.
Na kraju je rekao da vladajuća partija Gruzijski san neće dozvoliti otvaranje novog fronta u Gruziji, koji bi bio okrenut Rusiji.
(KLIX.BA)
BONUS VIDEO: POGLEDAJTE KAKO SE "DEMOKRATSKA EVROPA" ODNOSI PREMA LjUDIMA - Uznemirujući snimak širi se mrežama
Preporučujemo
SNIMAK DRAME: Ajkula se "ušunjala" među ribare - video pun jeze, zastrašujuća panika
13. 03. 2023. u 16:31
GDE SE PRODA NAJVIŠE KUĆA: Jedan grad je za petama Beogradu, cene od 1.000€
13. 03. 2023. u 13:02
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)