ALBANCI NAPRAVILI HAOS U LONDONU: Oglasio se čuveni britanski političar - "Neka nam Bog pomogne" (VIDEO)
VELIKI broj Albanaca sinoć je blokirao ulice u centru Londona, tokom proslave Dana nezavisnosti svoje zemlje.
Foto: Tviter/@calvinrobinson
Brojni video snimci iz centra Londona prikazuju muškarce i žene u skupim automobilima kako mašu albanskim zastavama dok policajci zahtevaju da prestanu da zaustave saobraćaj.
- Policija je obaveštena da se na određenim putevima okuplja veća grupa vozila. Naši pripadnici su odmah izašli na teren kako bi sveli mogućnost ometanja saobraćaja - navodi se u saopštenju policije. Dodali su da je tokom policijske akcije privedena jedna osoba.
Dok su muškarci u automobilima trubili, devojke u narodnim nošnjama izvele su tradicionalne narodne igre, a bacale su se petarde. Snimci i fotografije koje su se proširile društvenim mrežama izazvale su burnu reakciju ostalih stanovnika Londona, piše Dejli mejl.
- Albanci u Londonu koji slave Dan nezavisnosti sebično su blokirali Strand i Trafalgar skver dok su ljudi izlazili iz bioskopa u 22 sata - besneo je jedan korisnik Tvitera.
- Jedan od razloga zašto mi je trebalo toliko vremena da se juče vratim kući- dodao je drugi korisnik.
Svoj komentar je dao i Najdžel Faraž, britanski političar i jedan od najpoznatijih zagovornika Bregzita.
- Ovo je bilo sinoć u Londonu. Neka nam Bog pomogne - napisao je Faraž na svom Tviter nalogu.
Inače, podaci o prelazima Lamanša malim čamcima u prvih devet meseci ove godine govore da su u više od trećine slučajeva umešani Albanci.
(Indeks)
Preporučujemo
"RUŠI MI SE SVET": Prvo oglašavanje Bekute o Mrkinom testamentu (FOTO)
28. 11. 2022. u 16:28
RAT U UKRAJINI: Rusima se zauzimanjem jednog grada otvaraju velike mogućnosti (FOTO/VIDEO/MAPA)
29. 11. 2022. u 07:29 >> 00:42
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
TRAGAČ IZ "POTERE" SE SRUŠIO NA POD USRED EMISIJE: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (18)