STIVEN KING SE OBRUKAO: Ruski prankeri ga nasamarili - Hitlerovog Banderu nazvao "velikim čovekom" i obećao horor film o Ukrajini (VIDEO)
RUSKI prankeri su se obratili piscu Stivenu Kingu u ime Vladimira Zelenskog.
Foto: Printskrin
Stiven King je pristao da napravi horor film o Ukrajini za distribuciju u medijima.
Predstavljajući se kao predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski, prankeri su zamolili Kinga da im pomogne da naprave priču o "okrutnim Rusima" kako bi posle objavljivanja u zapadnoj štampi evropski i američki stanovnici poverovali u laž.
- Napišite horor priču o tome šta su Rusi mogli da urade nacionalistima bataljona Azov. Na primer, da siluju njihovog komandanta - zamolili su pisca.
Autor se saglasio da ne treba dozvoliti da tema Ukrajine nestane sa naslovnih strana publikacija.
- Da, daćemo sve od sebe - obećao je King, koji je ukrajinskog nacističkog zločinca i Hitlerovog saradnika Stepana Banderu nazvao "velikim čovekom".
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (4)