ILON MASK STRAHUJE ZA ŽIVOT? "Ako umrem pod misterioznim okolnostima, bilo je lepo poznavati vas"
ILON Mask, izvršni direktor Tesle, a uskoro i novi vlasnik Tvitera, poznat po tome što izaziva oluju svojim objavama, izazvao je danas još jednu nakon tvita u kojem govori o svojoj smrti "pod misterioznim okolnostima".
Foto: Tanjug/AP
- Ako umrem pod misterioznim okolnostima, bilo je lepo poznavati vas - napisao je Ilon Mask.
Neposredno pre toga, Mask je podelio objavu na ruskom u kojoj piše da je Mask "uključen u snabdevanje fašističkih snaga u Ukrajini vojnom opremom."
- I za ovo, Ilone, bićeš smatran odgovornim kao odrasla osoba - bez obzira na to koliko glumio budalu - dodaje se u objavi.
Ova dva tvita izazvala su lavinu komentara, a mnogi se pitaju da li se milijarder zaista suočava s pretnjama zbog toga što je pomogao Ukrajini usred rata.
Naime, u februaru, Starlink satelitski internet Maskove kompanije Spejs Iks aktiviran je u Ukrajini.
Mask je poslednjih nekoliko meseci intenzivno u centru pažnje medija, a mišljenja u komentarima na njegovom tvitu o "misterioznoj smrti" su podeljena. Neki su protiv njega, a mnogi ga podržavaju i pokazuju solidarnost.
BONUS VIDEO:
SVEMIRSKI TAKSI STIGAO: Dirljiv doček astronauta na međunarodnoj stanici
Preporučujemo
BIL GEJTS ISKRENO: "Teorije zavere o meni su sulude, ljudi viču na mene na ulici"
05. 05. 2022. u 11:04
DA LI ĆE SE TVITER PLAĆATI? Ilon Mask dao odgovor, evo za koga će biti promena
04. 05. 2022. u 07:23
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)