PRVI SNIMCI RASPOREĐIVANJA RUSKE VOJSKE U DONBASU: Ulicama prolaze haubice i oklopna vozila (VIDEO)

Tatjana Marković

21. 02. 2022. u 23:24

RUSKA vojska koja je večeras ušla u Donjeck započela je raspoređivanje širom ove oblasti kojaj je od večeras priznata dekretom ruskog predsednika kao država.

ПРВИ СНИМЦИ РАСПОРЕЂИВАЊА РУСКЕ ВОЈСКЕ У ДОНБАСУ: Улицама пролазе хаубице и оклопна возила (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Na snimcima koji su se večeras pojavili iz Donjecka mogu se videti oklopna vozila BMD-2 i 4 koje koriste inače ruski padobranci kako tutnje ulicama Donjecka.

Takođe u gradskim ulicama prolaze i vučne haubice jalibra 152 mm MSTA-B i kamioni puni vojske.

Očevici kažu da je artiljerijska kanonada utihunla onog trenutka kad se saznalo preko društvenih mreža da su Rusi počeli da ulaze u Donjeck kome se približava sve više vojnih vozila.

(KUrir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (2)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?