VELIKA TRAGEDIJA U AVGANISTANU: Više od 20 ljudi poginulo u zemljotresu
VIŠE od 20 osoba je poginulo u zemljotresu jačine 5,6 stepeni Rihterove skale koji je ranije danas pogodio zapadni Avganistan.
Foto AP
U potresu je uništeno i više stotina kuća, saopštile su lokalne vlasti.
- Na žalost, preliminarni izveštaji ukazuju da su poginule 22 osobe,uključujući žene i decu, a da je barem četvoro povređeno - rekao je Mohamad Sarvari, zvaničnik provincije Badghis koju je pogodio zemljotres.
Broj žrtava mogao bi biti i veći jer se potres dogodio u planinskoj oblasti do koje je teško doći, dodao je on, prenosi Rojters.
Do zemljotresa je došlo na dubini od 30 kilometara, saopštio je Evropsko Mediteranski seizmološki centar.
Preporučujemo
SNAŽAN ZEMLjOTRES U AVGANISTANU: Još nema informacija o eventualnim žrtvama
17. 01. 2022. u 13:24
VELIKA TRAGEDIJA: Ovo je mladić koji je poginuo u lovu kod Rogatice
17. 01. 2022. u 13:22
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)