OVO JE PRETNJA ZA SAD: Oglasio se Pentagon nakon što je Severna Koreja testirala podmorničke rakete

Танјуг

19. 10. 2021. u 10:01

Indo-pacifička komanda američkih oružanih snaga oglasila se danas ocenom da je jutrošnje testiranje severnokorejskih podmorničkih raketa "destabilizujuće", ali ne predstavlja neposrednu pretnju za SAD i njene saveznike.

ОВО ЈЕ ПРЕТЊА ЗА САД: Огласио се Пентагон након што је Северна Кореја тестирала подморничке ракете

Foto: Tanjug/AP

- SAD osuđuju ove akcije i pozivaju Severnu Koreju da se suzdrži od bilo kakvih daljih destabilizujućih radnji - navodi se u tom saopštenju, prenosi Rojters.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

 

BONUS VIDEO: RETKI SNIMCI: Pogledajte Severnu Koreju, zemlju iza "gvozdene zavese"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom