KOVID U FRANCUSKOJ: Broj pacijenata pao ispod 7 hiljada
BROJ pacijenata zaraženih kovidom u francuskim bolnicama je pao ispod sedam hiljada – trenutno ih je na lečenju 6.903. Od toga na reanimaciji je tačno 1.200 osoba.
Foto: EPA
Na sto hiljada stanovnika dolaze u proseku 46,2 inficirana.
Za jedan dan zarazilo se 4.615 ljudi.
Procenat pozitivnih iznosi tačno 1 odsto u odnosu na ukupan broj testiranih.
U poslednja 24 sata od kovida 19 preminulo je 35 osoba.
BONUS VIDEO:
NAŠI HEROJI: Intervju sa doktorkom iz kovid ambulante
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)