UKRAJINSKI PLAN U 158 TAČAKA: Usvojen dokument za “deokupaciju” Krima
29. 09. 2021. u 19:26
UKRAJINSKA vlada odobrila je plan realizacije strategije za „deokupaciju“ Krima.
Povezane vesti
PUTIN OCENJUJE: Evropska unija i dalje diskriminiše građane Krima
EVROPSKA unija i dalje diskriminiše građane Krima, ocenio je danas ruski predsednik Vladimir Putin tokom telefonskog razgovora sa predsednikom Evropskog saveta Šarlom Mišelom.
08. 09. 2021. u 15:20
ŠOJGU SE PODSMEVA UKRAJINCIMA: Urnebesni odgovor na pitanje kada će se odazvati na poziv ukrajinskog suda (VIDEO)
MINISTAR odbrane Rusije Sergej Šojgu sa ironijom je prokomentarisao neodazivanje na poziv ukrajinskog suda na saslušanje.
30. 08. 2021. u 09:51
Najnovije iz rubrike
VAŠINGTON PODIŽE ULOG! F-16 i F-35 hitno stižu na Bliski istok: Pentagon demonstrira silu, raste strah od nove eskalacije
SJEDINjENE Američke Države nastavljaju da pojačavaju vojno prisustvo na Bliskom istoku.
19. 07. 2026. u 19:13
TRAMP VIDEO CENU ULAZNICE ZA FINALE: "Toliko da platim? Nema šanse!" Skaču kao cena kvadrata stanova u Beogradu
PAPRENO, čak i za bogataša Donalda Trampa.
19. 07. 2026. u 18:51
TRAMP AGRESIJOM NA IRAN PREKRŠIO USTAV I UZDRMAO KONGRES: U maju trebalo okončati neprijateljstva, evo kako se predsednik vešto opravdao
AMERIČKI predsednik Donald Tramp poslao je Kongresu formalno obaveštenje da su neprijateljstva protiv Irana obnovljena 7. jula, čime njegova administracija otvara novi 60-dnevni prozor za upotrebu vojske u regionu bez odobrenja Kongresa.
19. 07. 2026. u 18:49
BESNI 6.000 italijanskih vojnika izašlo na ulice Rima: "Zahtevamo poštovanje! Sigurnost ima cenu"
"SVAKOG dana služimo Italiji. Danas zahtevamo poštovanje!"
19. 07. 2026. u 18:13
ORMUSKI MOREUZ NA IVICI EKSPLOZIJE! Iranska garda upozorava: Ko prati Amerikance, doživeće incidente
TENZIJE između Irana i Sjedinjenih Država ponovo su porasle nakon što je privremeni sporazum o prekidu vatre propao prošle nedelje.
19. 07. 2026. u 17:29
Komentari (3)