UHAPŠENA KONOBARICA MIKI: Mirnesa poreklom iz BiH ojadila nemačku firmu, stavili joj lisice na aerodromu
MIRNESA S. (42), koja je osumnjičena za krađu milion evra u Nemačkoj, uhapšena je na aerodromu u Štutgartu, piše Bild.
Foto: Instagram
Mirnesa, poreklom iz Busovače u BiH, uhapšena je u ponedeljak uveče. Ona je preko svog advokata poručila policiji da će se predati, nakon čega su joj stavljene lisice na aerodromu u Štutgargu.
Mirnesa, bivša konobarica poznatija i pod nadimkom Miki, ukrala je milion evra iz jedne firme koja se bavila između ostalog i transportom novca, u kojoj je radila.
Ona je stavila novac u crnu torbu i nestala, navodi Bild.
BONUS VIDEO: RAZOTKRIVEN RAZBOJNIK SA ZVEZDARE - Nož je potegla mlada ženska osoba
Preporučujemo
CECINA PORUKA USRED EMISIJE: Kad je voditeljka pročitala, Moka je pocrveneo od stida
23. 01. 2023. u 13:27
MISTERIOZNI NESTANAK RUSKE JAHTE: Hrvatski ministar zbog „propusta“ razrešio tri osobe
20. 01. 2023. u 18:38
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (1)