PROBE NA SKAJPU: Kako glumci rade na novoj predstavi u kruševačkom pozorištu
ANSAMBL Kruševačkog pozorišta krenuo je sa radom na predstavi “Za sada je sve OK”, ali zbog aktuelne epidemije, probe održavaju putem skajpa.
Foto: Pozorište
U pozorištu se nadaju da će uspeti da dovrše pripremu komada oko Nove godine, iako im brojne okolnosti ne idu na ruku.
Skraćeno radno vreme, nemogućnost bližeg kontakta među glumcima, samo su neke od njih.
Dramski tekst za nov komad, koji će imati premijeru kada se za to stvore objektivni uslovi, pisale su Nataša Rajković i Snežana Trišić, koja potpisuje i režiju. U predstavi igraju glumci Biljana Nikolić, Dejan Tončić, Bojan Veljović i Nikola Rakić.
U Kruševačkom pozorištu su od 24. novembra otkazane predstave.
Trenutno se uz poštovanje propisanih mera, samo tokom vikenda, igraju predstave za najmlađe.
Preporučujemo
PREMIJERNA “SKUPŠTINA”: Pozorišna predstava u gradskom banjalučkom pozorištu“
07. 12. 2020. u 20:32
NOVO VIĐENjE "AJDUKA": Koprodukcija Sterijinog pozorja i pozorišta iz Gračanice
22. 11. 2020. u 09:46
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)