BENČINA SE OGLASIO POVODOM SKANDALA OKO "TOME": Glumac koji je igrao pevačevog doktora poslao jasnu poruku svim fanovima
FILM "Toma" našao se na meti hakera, pošto je tokom vikenda postavljen na više internet sajtova.
Film: Printskrin/Jutjub/TOMA film
Cela drama desila se istog dana kada je reditelj, scenarista i producent ovog ostvarenja Dragan Bjelogrlić slavio 58. rođendan. Pravovremenom akcijom najveći broj postavljenih videa odmah je uklonjen, a linkovi su oboreni, a jedan počinilac je i uhapšen.
Oglasio se povodom celog slučaja i glumac Petar Benčina, koji u filmu igra doktora Tome Zdravkovića.
- Sve je to normalno! Odlazak u bioskop je poseban osećaj i privilegija, tamo je film događaj. Znam da znate, samo nas sve podsećam na to - napisao je Benčina na svom Instagramu.
Film "Toma" prati lične uspone i padove jednog od najvećih pevača, boema i umetnika u nekadašnjoj Jugoslaviji, čiji su buran život raskošno dočarali glumci Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Paulina Manov, Andrija Kuzmanović, Sanja Marković, Milena Radulović, Milan Kolak, kao i Mirjana Karanović i Slobodan Boda Ninković.
Za tri nedelje videlo ga je pola miliona ljudi, a proteklog vikenda 75.000.
BONUS VIDEO:
Najbolji su kadrovi iza scene - snimanje filma o Tomi Zdravkoviću
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)