UŽAS U BORČI: Starica nožem ubola supruga nakon svađe, policija je uhapsila
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu neposredno nakon izvršenja krivičnog dela identifikovali su 63-godišnju ženu koja je oštrim predmetom ubola supruga.
Foto: Depositphotos
Sumnja se da je ona, danas u naselju Borča, nakon verbalne rasprave nožem zadala ubod šezdesetpetogodišnjem suprugu.
Policija će protiv šezdesettrogodišnje žene, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo nasilje u porodici, podneti krivičnu prijavu Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo
OSAM GODINA ZA UBISTVO STEFANA KOCIĆA: Apelacioni sud u Nišu doneo presudu Dejanu Mitiću
05. 03. 2021. u 20:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NA PRAGU NOVA ODLUKA O POVLAČENjU PRIZNANjA TZV. KOSOVA: "Odluka o priznanju lažne države doneta je protivno volji većine građana"
Opštinski odbor Demokratske narodne partije u Nikšiću najavio da će uputiti zvaničnu inicijativu za donošenje deklaracije o stavljanju van snage odluke o priznanju samoproglašene države Kosovo.
27. 07. 2026. u 15:35
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)