DETALJI TRAGEDIJE NA KRALJEVAČKOM GROBLJU: Meštani čuli detonaciju, pa zatekli jeziv prizor
IZ još nepoznatih razloga i pod nerazjašnjenom okolnostima, Dejan K.(49), kako se pretpostavlja počinio je u ponedeljak, oko 17 sati, samoubistvo tako što je na seoskom groblju u Mrsaću, nedaleko od Kraljeva, sam aktivirao eksplozivnu napravu.
Ilustracija / Foto G.Šljivić
Kako nezvanično saznajemo, začuvši detonaciju i videvši beživotno telo muškarca, meštani ovog mirnog pomoravskog sela su pozvali hitnu pomoć Opšte bolnice „Studenica“ u Kraljevu koja je i obavestila ovdašnju policiju.
Pripadnici policije ubrzo su pristigli na mesto događaja gde su, prema nezvaničnim informacijama, pronašli tragove eksplozije. A, zašto je ovaj muškarac odlučio da sebi oduzme život biće, najverovatnije, poznato posle istrage koja je u toku.
Preporučujemo
UŽAS U KRALjEVU: Dejan pronađen mrtav na groblju, oko njega tragovi eksplozije
08. 02. 2021. u 18:24
JOŠ 45 NOVIH SLUČAJEVA ZARAZE: Korona na posustaje u kraljevačkoj opštini
08. 02. 2021. u 15:56
MANjE SAOBRAĆAJKI NEGO LANE: Na teritoriji Kraljeva u januaru evidentiran 31 udes
08. 02. 2021. u 12:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)