TEŠKO POVREĐENA DEVOJČICA: Nesreća kod Kikinde, auto sleteo sa puta i udario u drvo!
U MOKRINU kod Kikinde sinoć, oko 22 sata i 15 minuta, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je teže telesne povrede zadobila maloletna devojčica B.K. (17).
Foto: R. Šegrt
Zbog težine povreda ona je prebačena na dalje lečenje na kliniku u Novi Sad, ali nismo uspeli da saznamo da li su povrede opasne po život. U ovoj nesreći lakše su povređeni njena majka V.K. (33) i vozač automobila, verovatno otac devojčice U.N. (37).
- Nezgoda se dogodila u Ulici Branka Bačulova, kada je U.N. vozeći automobil “reno megan” sleteo s puta i udario u drvo. Tačan uzrok nesreće nije poznat. Vozač je izgubio kontrolu nad vozilom, ali se ispituje šta je do toga dovelo – potvrđeno nam je u Policijskoj upravi u Kikindi.
Kako kažu meštani Mokrina, nesreća se, u stvari, dogodila na mestu gde se iz Ulice Rade Trnića skreće u ulicu Branka Bačulova, pa je, možda, u pitanju i brža vožnja, ali to istražni organi nisu mogli da potvrde, jer se okolnosti još utvrđuju.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)