UŽAS U TRŠIĆU: Posle svađe izbo suprugu i sina, hitno prevezeni u bolnicu!
U TRŠIĆU kod Loznice oko 17 časova M. M. (45) je nakon svađe ubo nožem u leđa suprugu S. M. (47), a onda je napao i svog sina N. M. (20) i zadao mu povredu ubodom noža u rame.
Darko Dozet
Kako saznajemo, nesrećna majka i sin su prebačeni u bolnicu u Loznicu, saznajemo od izvora u toj ustanovi.
M. M. je uhapšen.
(Objektiv)
Preporučujemo
PORODIČNO NASILjE U POŽAREVCU: Pijan pretio roditeljima, izrečena mu zabrana prilaska
03. 12. 2020. u 18:30
MANDIĆEV SIN NA POSMATRANjU: Ovako se branio na saslušanju za nasilje u porodici
02. 12. 2020. u 07:14
NASILjE U BAČKOJ PALANCI: Azra (29) osumnjičena da je ubola supruga makazama u leđa
01. 12. 2020. u 16:52
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)