PUCNJAVA NA ADMINISTRATIVNOJ LINIJI: Albanci uhvaćeni u krađi šume, pa zapucali i pobegli
DANAS popodne, oko 16,30 časova u pravcu sela Parada na administrativnoj liniji kuršumlijske opštine začula se pucnjava.
Ilustracija policija Foto I. Radulović
Prema nezvaničnim saznanjima, tom prilikom policijska patrola uočila je dvojicu Albanaca koji su krali šumu.
Kada su uočili policijsku patrolu Albanci su ispalili više hitaca u vazduh i pobegli u pravcu susednog sela u podujevskoj opštini.
I dok srpska policija istražuje ovaj slučaj za bezbednost druge strane administrativne linije zaduženi su policija na Kosovu i KFOR.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DETALjI NAPADA NA SRPSKE POLICAJCE: Evo kako je došlo do drugog sukoba u nekoliko dana
29. 10. 2020. u 22:38
ČESTITAO RATNOM ZLOČINCU I TERORISTIMA: Edi Rama nastavlja da veliča OVK
28. 11. 2020. u 19:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04
Komentari (8)