HAPŠENJE U SMEDEREVU: Priveden muškaraz zbog sumnje da je da je prodava oružje
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su Ž. M. (49) iz Smederevske Palanke, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela proganjanje i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
PU Smederevo
On se sumnjiči da je u prethodnom periodu više puta sa skrivenog broja telefona jednoj sugrađanki poslao poruke neprimerene sadržine.
Prilikom pretresa stana osumnjičenog, policija je pronašla tri pištolja, lovački karabin, optički nišan i 102 metka raznih kalibara, koje je držao bez odobrenja.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Smederevu.
Preporučujemo
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)