UBICA UHAPŠEN NAKON 15 GODINA BEKSTVA: Zajednička akcija crnogorske i srpske policije

С. Ђ.

10. 11. 2020. u 17:05

KRISTIAN T. Gondi (43), osuđen na 30 godina zbog krivičnog dela teško ubistvo uhapšen je u Srbiji. To je zvanično potvrđeno iz crnogorske policije.

УБИЦА УХАПШЕН НАКОН 15 ГОДИНА БЕКСТВА: Заједничка акција црногорске и српске полиције

Foto Depositphotos

- Lociranju i lišenju slobode prethodila je zajednička istraga ciljanog traganja sprovedena od strane službenika Odseka za međunarodnu operativnu policijsk saradnju u Sektoru kriminalističke policije i Odseka za ciljane potrage MUP-u Republike Srbije - piše u saopštenju.

Podsećaju da je Gondi osuđen jer je 2005. godine u naselju Drobnići, kod Budve, zajedno sa saučesnikom Radom Stošićem iz koristoljublja ubio nemačkog državljanina Klausa Dojčlendera 7. februara 2005. godine.

Prema presudi, Gondi je delo počinio zbog 17.000 eura, a Stošić radi prisvajanja imovine Dojčlendera, stana od 105 kvadrata u naselju Drobnići, koji je bio uknjižen na ime Stošića. 

U presudi se nadalje navodi da je Stošić je čuvao stražu, a Gondi je šipkom usmrtio Dojčlendera.

Gondi je potom, kako se navodi, žrtvi sekirom otkinuo glavu i udove, a zatim sve spakovali su najlonski džak. Zatim su se autom odvezli do Kraljičine plaže u naselju Sveti Stefan, a potom čamcem isplovili na otvoreno more i bacali delove tela

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje