UGLEDALA JE JEZIV PRIZOR Ispovest ćerke koja je našla mrtvog oca i tetku: Prnašla sam ih u lokvi krvi
ŠOK, neverica, tuga, bol, suze u porodici Anđelka Filipovića (65) koji je pre dva dana u svojoj kući u Žarka Zrenjanina 3 u selu Dupljaja kod Bele Crkve kuhinjskim nožem zaklao svoju svastiku Katicu Tomašević (61), a potom presudio i sebi, obesivši se konopcem u obližnjoj šupi.
Foto: Z. Jovanović
U porodičnoj kući Filipovića juče su polako počeli da se okupljaju članovi familije, komšije. Anđelkove ćerke Tanja i Tamara pod velikim su stresom.
- Došla sam da obiđem tatu koji je živeo sam već četiri godine posle smrti naše majke Slađane - priča za "Novosti" Tamara Filipović.
- Ušla sam u kuću i u sobi svu u krvi zatekla beživotno telo tetka Katice. Počela sam da vrištim i da dozivam tatu. Međutim, on se nije javljao, a ja ni slutila nisam šta se u stvari dogodilo.
Preporučujemo
OVO SU ANĐELKO I KATICA: Bela Crkva u šoku zbog ljubavnika - svastike i zeta (FOTO)
20. 08. 2020. u 13:09
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)