FOTOGRAFIJE SA LICA MESTA: Ovde se dogodilo surovo ubistvo u Beogradu (FOTO)
U STANU u Deligradskoj ulici u Beogradu ubijen je 51-godišnji Aleksandar O, a policija za surov zločin sumnjiči 27-godišnju crnogorsku državljanku Sanju R.
Novosti
Motiv ubistva će biti otkriven tokom istrage.
Komšinica iz prizemlja rekla je za "Novosti" da je čula buku, nešto kao škripu nameštaja i da se sve dogodilo u iznajmljenom stanu.
Novosti
Novosti
Запечаћен стан на 7. спрату
Preporučujemo
UBISTVO U CENTRU BEOGRADA: Aleksandra (51) ubila 24 godine mlađa devojka?
18. 07. 2020. u 11:49 >> 13:42
NIKO IZ SRBIJE NEĆE IĆI U BRISEL PRVI PUT U 14 GODINA Vučić: Štitim interese naše zemlje, sprema se veliki sukob
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da sutra neće otići u Brisel na samit EU-Zapadni Balkan jer smatra da mora da štiti interese Srbije i dodao da će Srbija svakako nastaviti evropskim putem.
16. 12. 2025. u 19:58
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"Sinovi i kćeri nacije, spremite se za BORBU, Ruska tvrda MOĆ raste!" General uputio alarmantno upozorenje
RIZIK da bi Rusija mogla da napadne Veliku Britaniju raste, a "sinovi i kćeri" nacije moraju biti spremni za borbu, rekao je komandant britanskih oružanih snaga.
16. 12. 2025. u 11:42
Komentari (2)