TUKAO SUPRUGU PESNICAMA U GLAVU: Uhapšen muškarac u Surdulici - žena prvo izbegla udarac motikom
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Surdulici uhapsili su Z. M. (64) iz sela Ćurkovica, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.
D. Ristić
Policija je saopštila da se sumnjiči da je juče, u porodičnoj kući, nakon kraće rasprave, više puta udario pedesetjednogodišnju suprugu u glavu, a u tužilaštvu u Vladičinom Hanu nam je rečeno da je nesrećna žena najpre izbegla udarac motikom.
Policija mu je izrekla obe hitne mere, privremeno udaljenje iz stana i zabranu da kontaktira sa žrtvom i prilazi joj. Po nalogu zamenika tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
BONUS VIDEO: STRAVIČAN ZLOČIN U ZRENjANINU: Žena prvo izbola supruga nožem, a zatim ga iskasapila testerom
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)