POLICIJA O TRAGEDIJI KOD MITROVICE: Dobili smo prijavu da je dečak upao u vodu, našli smo njegovo telo
DESETOGODIŠNjI dečak udavio se juče u jezeru Manđelos kod Sremske Mitrovice. Njegovo telo pronađeno je oko 18 sati.
Gordana Vila
- Juče oko 15 sati Policijskoj upravi Sremska Mitrovica prijavljeno je da je dečak upao u vodu manđeloskog jezera. Policajci su izašli na lice mesta, pozvali roinalčku jedinicu žandarmerije. Tokom pretrage, pronašli su i izvukli telo iz vode - kaže portparolka MUP Srbije za Sremsku Mitrovicu.
Kako dodaje, odmah je obavešteno tužilaštvo i izvršen je uviđaj, a mrtvozornik je konstatovao smrt dečaka i izdao umrlicu.
Kako pišu mediji, dečak je sa još jednim drugom bio tog popodneva na jezeru, kada se okliznuo i upao u jezero.
(Telegraf)
Preporučujemo
JUTKA IZAŠAO IZ ZATVORA: Bivši čelnik Brusa odslužio kaznu za nedozvoljene polne radnje
23. 04. 2021. u 09:30
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)