PRONAĐENO TELO MUŠKARCA SA VIDLJIVIM POVREDAMA Užas u Sjenici: Sumnja se na nasilnu smrt
U PORODIČNOJ kući u Sjenici u petak je pronađeno telo muškarca H.A. (42).
Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
Prema informacijama bliskim istrazi, na telu preminulog uočene su vidljive povrede na rukama i glavi, što je izazvalo sumnju da se radi o nasilnoj smrti.
Kako su preneli mediji, muškarac čije telo je pronađeno je živeo sa majkom i sestrom.
Po nalogu nadležnog tužioca, telo je prebačeno u Novi Pazar gde će biti obavljena obdukcija.
Uzrok smrti biće poznat nakon što stignu nalazi sa sudske medicine.
Istraga je u toku, a nadležni organi pozivaju sve građane koji eventualno poseduju korisne informacije da ih podele sa policijom kako bi se razjasnile okolnosti pod kojima je došlo do smrti H.A.
(Sandžak danas)
Preporučujemo
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
SVI STE FOLIRANTI! Dara Bubamara napustila Zvezde Granda - reagovala Ceca "Nije fer, ni kolegijalno"
PEVAČICA Dara Bubamara reagovala je burno na kritike koje je dobio njen kandidat od strane njenih kolega iz "Zvezda Granda".
25. 01. 2026. u 13:10
Komentari (0)