DANIJEL I DECA ZAJEDNO OTIŠLI U SMRT, MIRJANI SE LEKARI BORE ZA ŽIVOT: Poznat identitet stradalih u stravičnoj nesreći kod Ušća (FOTO)
NA magistralnom putu Kraljevo – Raška došlo je do teške saobraćajne nesreće kada su se sudarili putnički automobil i vozilo Vojske Srbije.
Foto: Sandžak danas
U ovoj tragičnoj nesreći život je izgubila petočlana porodica, među kojima su Danijel Lazović iz Novog Pazara, njegova deca, i njihova komšinica.
Supruga Danijela Lazovića, Mirjana Lazović Bugarić, jedina je preživela i trenutno joj se bore za život, saznaje Sandžak Danas.
Nesreća se dogodila danas oko 13 sati na Ibarskoj magistrali kod Ušća.
Saobraćaj na ovoj dionici, na putu Raška-Kraljevo, bio je blokiran nekoliko sati, što je izazvalo formiranje kolone duge čak 13 kilometara.
Prema nezvaničnim saznanjima, Danijel Lazović, koji je vozio automobil marke Ford, bio je zaposlen u kasarni u Raški, ali je rođen i odrastao u Novom Pazaru.
Foto: Sandžak danas
On i njegova supruga, Mirjana Lazović Bugarić, takođe rođena u Novom Pazaru, preselili su se u Rašku pre nekoliko godina kada je Danijel dobio posao u Vojsci Srbije.
Oglasila se Vojska Srbije
Sudar vojnog borbenog vozila i putničkog automobila dogodio se nešto posle 13 sati.
– Tokom realizacije redovnih zadataka, došlo je do sudara borbenog vozila VS „PASARS“ sa civilnim vozilom. Borbeno vozilo Vojske Srbije kretalo se u smeru ka Raški i bilo je u koloni pod pratnjom vojne policije, navodi se u saopštenju Vojske Srbije.
Ova tragedija potresla je celi Novi Pazar, gde su Danijel i njegova porodica živeli pre nego što su se preselili u Rašku. Posebno je bolna činjenica da su među stradalima troje dece.
Foto: Sandžak danas
Više informacija o ovom slučaju očekuje se u narednim satima, jer još uvijek nema zvaničnog saopštenja MUP-a.
BONUS VIDEO: Snimak jezive nesreće na Begaljičkom brdu
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)