BEBA PALA MAJCI SA STOLA ZA PRESVLAČENJE: Užas u beogradskom tržnom centru, poznato u kakvom stanju je mališan
DANA 03.07.2024. godine oko 17.20 časova na UC - E odeljenje, primljen je dečak star jednu godinu, nakon što je danas zadobio teške telesne povrede kada je pao sa stola za presvlačenje.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
On se oko 14.00 časova nalazio sa majkom u jednom tržnom centru u Beogradu.
Majka ga je presvlačila u toaletu za bebe i u trenutku njene nepažnje dete je palo sa stola za presvlačenje.
Vozilom Hitne pomoći prevezen je u Urgentni Centar, gde su mu konstatovane teške telesne povrede u vidu preloma lobanje, piše Blic.
BONUS VIDEO
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MISLI DA JE "KUL" Majka na stubu srama zbog IMENA koje je dala sinu
15. 06. 2024. u 09:25
OLIVER SE UGUŠIO U VRTIĆU: Majka upozorila vaspitačice da beba ne može da žvaće
17. 05. 2024. u 18:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)