TEŽAK LANČANI SUDAR KOD KAĆA: Dve osobe povređene u udesu dva motocikla i dva putnička vozila
TEŽAK lančani sudar dogodio se danas oko 17.30 časova kod isključenja za Kać iz pravca Novog Sada.
Foto: M. Anđela/Profimedia
U sudaru su učestvovala dva motocikla i dva putnička automobila.
Kako za medije kaže portparol Hitne pomoći dr Zoran Krulj, njihova ekipa poziv je primila u 17.39 časova. Teško je povređen motorciklista (33) godine koji je bez svesti sa višestrukim povredama u hemodinamski nestabilnom stanju po prvom prioritetu prevezen na odeljenje reanimacije Urgentnog centra KCV.
Povređen je još jedan muškarac, takođe star 33 godine koji je u svesnom stanju prevezen u UC KCV.
(Blic)
BONUS VIDEO: HAPŠENjE ZBOG UBISTVA MILANA ŠUŠE - Pogledajte akciju policije
Preporučujemo
AUTOMOBILOM SE ZAKUCAO U AUTOBUS: Teška saobraćajna nesreća kod Zrenjanina
26. 02. 2024. u 18:34
IZNENADIĆE VAS: Koji su predmeti NAJPRLjAVIJI - više bakterija nego na ve-ce šolji
24. 02. 2024. u 14:46
LAVROV OTKRIO PAKLENI PLAN NA BLISKOM ISTOKU: Ovo je glavni cilj Amerike i Izraela
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je da je jedan od ciljeva američko-izraelskog napada da se unese razdor između zemalja regiona - između država Persijskog zaliva, između Irana i njegovih arapskih suseda.
05. 03. 2026. u 09:45
AZERBEJDžAN PRETI IRANU ODMAZDOM NAKON NAPADA! Svet tone dublje u haos, dramatična eskalacija sukoba na Bliskom istoku
ŠESTI dan rata, Bliski istok je u plamenu nakon novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD-Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, aerodromi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 07:48
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)