TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD SREMSKE MITROVICE: Više osoba povređeno, sumnja se da ima i mrtvih
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se danas, nešto posle 10 sati, na izlasku iz Vognja prema Sremskoj Mitrovici.
D. Novković
U udesu su učestvovala dva putnička vozila, marke "fijat". Kako se vidi na snimku, jedan automobil je sleteo sa puta i udario u bankinu.
Prema prvim saznanjima, ima povređenih. Na lice mesta izašla je hitna pomoć, a povređeni su prevezeni u sremskomitrovačku bolnicu.
Broj povređenih nije poznat, a prema još uvek nepotvrđenim informacijama, ima i stradalih.
(Ozon)
Preporučujemo
LANČANI SUDAR NA MOSTU NA ADI: Četiri vozila slupana, jedna osoba prevezena u bolnicu
13. 09. 2023. u 13:31
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Auto sleteo sa puta kod Trstenika, vozač poginuo
13. 09. 2023. u 01:01
SUDAR TRI AUTOMOBILA: Teška saobraćajna nesreća kod Despotovca, intervenisali vatrogasci
12. 09. 2023. u 20:51
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)