GROBLJEM ODZVANJAO BOLNI LELEK MAJKE: U Vrčinu u belom kovčegu sahranjena Anđela B. (15), stradala na pružnom prelazu
ANĐELA B. (15), devojčica koja je poginula na pružnom prelazu u noći između ponedeljka i utorka, zajedno sa drugom Vukom Gulanom (18) u saobraćajnoj nesreći, kada je na automobil u kojem su bili naletela lokomotiva, sahranjena je danas na lokalnom groblju u Vrčinu.
Foto: I. Marinković
Na večni počinak Anđelu su, osim članova porodice, ispratili drugovi, nastavnici iz škole koju je pohađala, rodbina, kao i brojni meštani Vrčina.
Tužna kolona krenula je oko 12.30 sati ka grobnom mestu gde je, koji minut kasnije, spušten beli kovčeg sa Anđelom, uz neutešni plač i lelek majke:
- Ađela, dušo mamina... Ne idi, ne ostavljaj me...Šta će sad mama bez tebe? Kako dalje? Nema dalje...
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (1)