MIRIS GAREŽI JOŠ SE OSEĆA NA KARABURMI: Vatrogasci i dalje ispred zgrade u kojoj je sinoć izbio požar (FOTO)
ISPRED zgrade u Ulici Husinskih rudara na Karaburmi gde se sinoć desio veliki požar i dalje su na terenu vatrogasne ekipe i policija.
Foto: Z. Jovanović
Požar je ugašen, a u vazduhu se oseća miris gareži. Stanovi na petom spratu u potpunosti su izgoreli, krov takođe.
Foto: Z. Jovanović
Foto: Z. Jovanović
Na spratu je bila samo jedna stanarka, koja je i upravnica zgrade, i ona je zvala vatrogasce i hitnu pomoć. Kako je ispričala za "Novosti", sva četiri stana su izgorela do temelja.
Vatrogasci su se dva sata borili da stave požar pod kontrolu. Ostali stanari sa nižih spratova vratili su se u svoje domove.
Podsećamo, prošle noći u Beogradu buknuo je požar na Karaburmi u Ulici husinskih rudara.
Foto: Z. Jovanović
Požar je gasilo 25 vatrogasaca sa deset vatrogasnih kola, a lokalizovan je nešto posle dva sata iza ponoći.
U požaru nije bilo povređenih.
BONUS VIDEO - VATRENA STIHIJA NA KARABURMI: Vatrogasci požar gasili dva sata, četiri porodice ostale bez doma
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)