PUKOM SREĆOM IZBEGNUTA TRAGEDIJA: Težak udes kod Vinorače, pijani vozač izazvao nesreću
NA PUTU Jagodina-Vinorača sinoć je došlo do saobraćajne nesreće, u kojoj, srećom, niko nije stradao.
FOTO: Privatna arhiva
Kako "Novosti" nezvanično saznaju, vozač "audija", koji je imao 1,92 procenta alkohola u krvi, vozio je prebrzo i udario vozilo ispred njegovog. Od jačine udarca, automobil je udario u banderu i prevrnuo se na krov.
Očevici kažu da su vozači koji su bili iza njih odmah izvukli uplašenu ženu koja je upravljala autom, koji se prevrnuo na krov.
Kako slede novogodišnji i božićni praznici, vozači koji konzumiraju alkohol ne bi trebalo da sedaju za volan.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)