STRAVIČNA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD MOJSINJA: "Crna tačka" na Ibarskoj magistrali odnela još života (VIDEO)

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

02. 10. 2021. u 01:03 >> 01:55

TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se večeras kod Mojsinja na putu između Mrčajevaca i Čačka. Do sada je na ovom mestu stradalo više od 100 ljudi.

СТРАВИЧНА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД МОЈСИЊА: Црна тачка на Ибарској магистрали однела још живота (ВИДЕО)

Foto printskrin Jutjub

Prema nazvaničnim informacija u sudaru dva vozila na ovom delu Ibarske magistrale ima stradalih.

Saobraćaj se odvija otežano jednom trakom.

Prema prvim informacijama u sudaru su učestvovala dva vozila. na teren su izašla i kola Hitne pomoći, vatrogasci i saobraćajna policija.

U toku je uviđaj.

Mojsinje predstavlja jednu od "crnih tačaka" na srpskim putevima. Prema rečima meštana ovog sela 100 ljudi je izgubilo život u saobraćajnim nesrećama. Čak 20 žitelja ovog mesta poginulo je na ovoj deonici Ibarske magistra i to kao - pešaci!

Ove godine dogodila su i dva udesa u istom danu ali srećom niko nije stradao u njima.

Jedan od tragičnijih događaja dogodio se u 2019. godini. Tada su poginuli majka i sin kada se u njihovo vozilo "zakucao" autobus koji preticao kombi.

Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (1)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka