TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD ALEKSINCA: Povređena majka i tri devojčice - najmlađa rođena ove godine!
ŠVAJCARSKA državljanka stara 32 godine i njene tri ćerke, od kojih je jedna beba, povređeni su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se desila jutros oko 5.15 časova na auto-putu Niš-Beograd kod Aleksinačkog bujmira.
Foto: D. Dozet/Depositphotos
Oni su se nalazili u automobilu "audi" švajcarskih registarskih oznaka kojim je upravčljao vozač star 42 godine a koji je pod još neutvrđenim okolnostima sleteo sa kolovoza.
Majka je zadobila teške telesne povrede, ali prema nezvaničnim informacijama nije životno ugrožena dok su tri devojčice povređene lakše, od kojih je najmlađa rođena ove godine a njene dve sestre imaju 10 i tri godine.
Deca prema prvim informacijama imaju samo ogrebotine ali su zadržana u Kliničkom centru u Nišu radi opservacije.
(Blic)
Preporučujemo
U UDESU POVREĐENO TROJE DECE: Detalji stravične saobraćajne nesreće kod Bubanj potoka
15. 08. 2021. u 13:06
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)