NIJE NI OSETIO DA JE UDARIO DEVOJKU: Strašni detalji nesreće u Borči - na mestu udara i dalje vidljivi tragovi krvi
DEVOJKA stara oko 20 godina poginula je danas u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Borči kada je na nju naletela cisterna za pražnjenje septičkih jama.
Foto: V. Danilov
Nesrećna devojka je iz Pančeva, a kako nam kažu očevici ona je pričala telefonom i nije videla vozača koji je nailazio.
Ni vozač cisterne nije zapazio nju, i nije ni osetio da je udario nekoga, tek nakon što je prešao preko nje shvatio je šta se dogodilo.
Kako su nam rekli očevici, vozač cisterne je iz kraja i mnogi ga poznaju, dok devojku nikada nisu videli u tom kraju.
Na mestu nesreće i dalje su vidljivi tragovi krvi, čak i kosa nesrećne devojke.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)