POČELO SASLUŠANJE U JAGODINI: Marinika Tepić daje iskaz u policiji zbog optužbi protiv Palme
POTPREDSEDNICA Stranke slobode i pravde Marinika Tepić stigla je u Policijsku upravu Jagodina gde treba da da iskaz povom svojih tvrdnji da je predsednik Skupštine opštine Jagodina i lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma odgovoran za podvođenje žena i devojaka u tom gradu.
Foto D. Milovanović
Tepićku je do zgrade policije dopratio predsednik SSP Dragan Ðilas, a među pristalicama koji su joj aplaudirali, bio je i Nebojša Zelenović, bivši gradonačelnik Šapca.
U pitanju je informativni razgo vor Tepićke sa policijom koji se obavlja po zahtevu tužilaštva za prikuljanje obaveštenja i informacija u vezi sa tim tvrdnjama.
Inače postupak u vezi sa ovim slučajem u petak je po odluci Apelacionog javnog tužilaštva u Kragujevcu iz Višeg javnog tužilaštva u Jagodini izmešten u Više javno tužilaštvo u Kraljevu.
Ovu odluku je donelo, odlučujući po predlogu za supstituciju Višeg javnog tužilaštva u Jagodini.
Tepić je 19. aprila na konferenciji za novinare iznela tvrdnje za podvođenje devojaka i žena u Jagodini na račun Markovića, ali i drugih osoba.
Markovića je te optužbe odbacio, kao lažne, tvrdeći da se sve to dešava jer je predsednika Šp Dragana Ðilasa pozvao da objasni odakle mu novac na računaima na egzotičnim destinacijama.
Više javno tužilaštov u Jagodini je naložilo policiji da prikupi infomacije i obaveštenja o navodima Tepić i da ispita sve pomenute osobe u tom slučaju.
Preporučujemo
MIĆA MEGATREND O PALMI: Nije bilo podvođenja, ničeg lascivnog nije bilo!
25. 04. 2021. u 21:34
JS O NAVODNOM PODVOĐENjU NA PALMINOM 50. ROĐENDANU: Mića Jovanović širi laži
23. 04. 2021. u 21:49
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (2)