EKSPRESNO DO RAZBOJNIKA: Uspešna akcija policije u Banji Koviljači
POLICAJCI Policijske stanice Loznica, na dužnosti u Banji Koviljači, uspeli su, za manje od sat vremena, da rasvetle razbojništvo koje se dogodilo, danas oko 12.30 časova.
Foto: V.M.
Uhapsili su osumnjičenog za razbojništvo Milana P. (49) iz Banje Koviljače.
Osumnjičeni je upao u trgovinsku radnju „Palež 2“, sa maskom na licu, i nožem u rukama, preteći da će, ukoliko ne bude mogao da uzme novac, da ga „krvavo iskoristi“.
Po odlasku, iz radnje je pozvana policija. Policajci Zoran Pantelić i Slobodan Pantelić, dali su se odmah u poteru, pošto su sakupili deo podataka o akteru razbojništva.
Pronašli su ga, u jednoj od banjskih ulica, kod njega je još bio i nož i novac, što bi se reklo, narodski, „dokazi kao vrata“.
Policijsko reagovanje je utoliko uspešno što ovaj meštanin Banje Koviljače ranije nije bio osuđivan.
Ovo je jedna od mnoštva uspešnih akcija ovdašnje policije, posle promene rukovodstva, jer ranije je bilo uobučajeno da istraga o ovakvim i sličnim razbojništvima tapka u mestu, dok totalno ne bude stvaljena u ad akta, što nije ni čudo, jer se jednom od bivših ovdašnjih starešina lozničke policije sada sudi za krađe i teške krađe, činjene sa lokalnim kriminalcem.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)