HAPŠENJE NA ČUKARICI: Sa nožem u ruci negodovala zbog saobraćaja
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, PS Čukarica, doveli su u službene prostorije S. A. (57) koja je danas, oko 12,15 časova, nakon završene blokade Požeške ulice i razilaska građana, sa nožem u ruci negodovala zbog obustave saobraćaja.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Policija ju je odmah zaustavila i uzela nož koji je ona prethodno odbacila, a proverom je utvrđeno da kod sebe nije imala ličnu kartu.
O događaju je obavešteno Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu i protiv S. A. biće podneta odgovarajuća prekršajna prijava.
Preporučujemo
DIREKTAN SUDAR AUTOMOBILA I KAMIONA KOD SOMBORA: Strahuje se da ima stradalih
14. 12. 2025. u 20:38
POGLEDAJTE SNIMAK: Kako je kum Radoja Zvicera izručen Srbiji (VIDEO)
14. 12. 2025. u 18:06
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)