DAČIĆ O HAPŠENJU ŠEFA "VRAČARACA": U koordinisanoj policijskoj akciji uhapšen Nikola Vušović u Barseloni
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je u koordinisanoj akciji policija Španije, Srbije, Austrije, Nemačke, Hrvatske, Slovenije i R. Srpske, kao i predstavnicima EUROPOL-a, u Barseloni uhapšen Nikola Vušović, organizator OKG “Vračarci”.
Foto: Zoran Jovanović
-Policijski službenici španske policije su u koordinisanoj akciji sa policijskim službenicima UKP MUP R. Srbije, austrijske, nemačke, hrvatske, slovenačke policije i policije Republike Srpske, kao i sa predstavnicima EUROPOL-a, dana 18.10.2024. godine, po Interpolovoj poternici R. Srbije, u Kraljevini Španiji, u Barseloni, lišili slobode Nikolu Vušovića, organizatora OKG “Vračarci”.
Nikola Vušović je osumnjičen u R. Srbiji za izvršenja tri krivična dela teško ubistvo na štetu Aleksandra Šarca (1985), Aleksandra Halabrina (1994) i Dragana Ristića (1959).
Isto tako, za Nikolom Vušovićem raspisano je više Interpolovih poternica u više zemalja EU”, izjavio je Dačić.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)