AKCIJA POLICIJE U KRUŠEVCU: Uhapšen Trsteničanin kod autobuske stanice, našli mu kokain u rancu

С.БАБОВИЋ

25. 10. 2023. u 12:03

K. T. (24) iz Trstenika uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, potvrđeno je u Policijskoj upravi Kruševac.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У КРУШЕВЦУ: Ухапшен Трстеничанин код аутобуске станице, нашли му кокаин у ранцу

Foto:S.Babović

Policija je u blizini autobuske stanice u Kruševcu, u rancu osumnjičenog, pronašla dve kese sa oko 200 grama praha za koji se sumnja da je kokain.

Po nalogu tužioca, K. T. je određeno zadržavanje do 48 sati. Očekuje se da uz krivičnu prijavu bude priveden Višem javnom tužilaštvu u Kruševcu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

SADA JE SVE JASNO! Nikola Jokić ostao u konkurenciji za MVP nagradu, Denver dobio teškog rivala u prvoj rundi plej-ofa