OGLASIO SE MUP POVODOM NAPADA NOŽEM U STUDENTSKOM DOMU: Uhapšen muškarac iz Republike Gvineje Bisao
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Policijske stanice Novi Beograd, brzom i efikasnom akcijom uhapsili su D. G. T. O. (25), državljanina Republike Gvineje Bisao, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo laka telesna povreda.
Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
Sumnja se da je on noćas oko 2.25 časova u jednom studentskom domu nožem ubo dvadesettrogodišnjeg državljanina Kraljevine Esvatini, koji je s lakšim povredama zbrinut u Kliničko-bolničkom centru Zemun.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
BONUS VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA: Lopovi kradu i pred kamerama
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (0)