PAS NAPAO DEVETOGODIŠNJE DETE: Uhapšen i saslušan vlasnik životinje
Policija je saopštila da je u Vlasotincu uhapšen B. M. (43) iz ovog mesta jer se sumnjiči da nije adekvatno obezbedio svog psa koji je izašao na ulicu i napao devetogodišnjeg dečaka.
foto: I.Mitić
On je priveden nadležnom tužilaštvu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti, dok je povređeno dete zbrinuto u Univerzitetsko-kliničkom centru u Nišu.
Osumnjičeni je izneo odbranu pred javnim tužiocem. Nakon saslušanja određena mu je mera zabrane prilaženja, sastajanja i komuniciranja sa određenim licima.
Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu je saopštilo da će u najkraćem roku preduzeti dokazne radnje, ispitati svedoke i obaviti veštačenja, i doneti odluku po podnetoj krivičnoj prijavi.
Prema nezvaničnim informacijama, dečak je povređen pre nekoliko dana kada ga je, bez ikakvog povoda napao belgijski ovčar – malinoa. On je dete, koje se sa drugovima igralo u parku, izujedao po telu i otkinuo mu deo uveta. Posledice su mogle da budu i teže da psa nije obuzdao vlasnik kome je životinja pobegla dok je ulazio u dvorište.
Preporučujemo
AUTOM SE ZAKUCAO U VOZILO HITNE POMOĆI: Stravična nesreća u Kragujevcu (VIDEO)
10. 03. 2026. u 19:50
OBOREN MUŠKARAC I DETE (3) NA PEŠAČKOM U BORČI: Hitno prevezeni u bolnicu
10. 03. 2026. u 18:17
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)