HAOS U CENTRU BEOGRADA: Dvojica nasilnika preprečila kolima put mladiću, pa ga isprebijali
U CENTRU Beograda dogodio se napad na mladića S. L. (21) na kojeg su fizički nasrnula dvojica momaka iz jednog automobila.
Foto: A.Rovčanin
Tačnije, on je šetao sa drugom kada su im put preprečila kola iz kojih su, navodno, izašla dvojica i pretukla ga.
- Druga nisu napadali, a S. L. je završio na VMA sa povredom jagodične kosti. Konstatovane su mu teške telesne povrede. Potraga za napadačima je u toku - rekao je sagovornik iz istrage.
Potera traje dva dana.
(Telegraf)
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)